Odstredivé horizontálne čerpadlo s deleným puzdrom
Hlava (H): 10-260 m
Tlak: 0,1MPa-2,6MPa (1Bar-26Bar)
Kaliber: Menší alebo rovný 1200 mm
Výkon: 11-2240kw
Stredná teplota: -20 stupňov -150 stupňov (-4 stupňov F-482 stupňov F) (nad 80 stupňov, uveďte)
Materiál: liatina/tvárna liatina/liatina/nehrdzavejúca oceľ
Popis
Technické parametre
Odstredivé horizontálne čerpadlo s deleným puzdrom
Odstredivé horizontálne čerpadlo s deleným puzdrom je horizontálne, jedno{0}}stupňové, dvojité{1}}odstredivé čerpadlo s deleným puzdrom, ktoré vyvinula naša továreň. Ide o vysoko-účinný a energeticky úsporný- produkt vhodný pre priemyselné a mestské čerpadlá na zásobovanie vodou a odvodňovanie. Môže byť použité ako drenážne alebo vodovodné čerpadlo pre továrne, mestá, elektrárne, vodné hospodárstvo, ropa, strojárstvo a iné priemyselné odvetvia a môže byť tiež použité v poľnohospodárskom zavlažovaní a iných priemyselných odvetviach. Použiteľná teplota média je -20 stupňov -150 stupňov (vyššia ako 80 stupňov vyžaduje samostatné pokyny).

Parameter produktu
Odstredivé horizontálne čerpadlo s deleným puzdrom
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Dieselový motor alebo elektromotor |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Jednostupňové-čerpadlo |
| Aplikácia | Priemyselné kotly, priemyselné služby, zavlažovanie a poľnohospodárstvo, ťažobný priemysel, príjem surovej vody |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 11-2240 kW |
| Veľkosť výstupu | Menšie alebo rovné 1200 mm |
| Prietok | 50-18000m³/ H |
| Hlava | 10-260m |
| Materiál |
Liatina/tvárna liatina/liatina/nehrdzavejúca oceľ |
Produktové video
Vlastnosti produktu
Čerpadlo S-dvojitým{1}}odstredivým čerpadlom s oddeleným nasávaním je horizontálne jednostupňové-odstredivé čerpadlo s dvojitým{3}}sávaním. Axiálne čerpadlo s deleným puzdrom je vysoko-účinný a energeticky úsporný- produkt vyvinutý v našej továrni. Odstredivé čerpadlo s dvojitým nasávaním a deleným puzdrom je vhodné pre priemyselné a mestské čerpadlá na zásobovanie vodou a drenážne čerpadlá. Môže byť použité ako drenážne alebo vodárenské čerpadlo pre továrne, mestá, elektrárne, vodné hospodárstvo, ropu, strojárstvo, atď.

Certifikácia produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certifikácia produktu CE

Certifikácia produktu EAC

Overený dodávateľ
Naša adresa
Priemyselný park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
WhatsApp číslo
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. AKÉ JE VAŠE MOQ?
02. AKÉ SÚ VAŠE PLATOBNÉ PODMIENKY?
03. AKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
04. STE VÝROBNÁ ALEBO OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ?
05. MÔŽETE VYROBIŤ OEM ZNAČKU?
06. AKÝ JE DODACIA LEHOTA?
Populárne Tagy: odstredivé horizontálne čerpadlo s deleným puzdrom, výrobcovia odstredivých horizontálnych čerpadiel s deleným puzdrom
Parametre produktu
| Prietok (Q): | 50-18000m³/ H |
| Hlava (H): | 10-260m |
| tlak: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1 Bar-26 Bar) |
| Kaliber: | Menšie alebo rovné 1200 mm |
| Výkon: | 11-2240 kW |
| Stredná teplota: | -20 stupňov -150 stupňov (-4 stupne F-482 stupňov F) (nad 80 stupňov, uveďte) |
| Materiál: | Liatina / tvárna liatina / liatina / nehrdzavejúca oceľ atď |
Zaslať požiadavku










