odstredivé čerpadlo s dvojitým saním
Hlava (H): 10-260 m
Tlak: 0,1MPa-2,6MPa (1Bar-26Bar)
Kaliber: Menší alebo rovný 1200 mm
Výkon: 11-2240kw
Stredná teplota: -20 stupňov -150 stupňov (-4 stupňov F-482 stupňov F) (nad 80 stupňov, uveďte)
Materiál: Liatina / tvárna liatina / liatina / nehrdzavejúca oceľ atď
Popis
Technické parametre
Popis produktov

Odstredivé čerpadlo s dvojitým{0}}odstredivým nasávaním je odstredivé čerpadlo s viac{1}}stupňovým dizajnom, ktorý mu umožňuje čerpať kvapaliny s vysokým-tlakom a vysokou-teplotou, pretože každé obežné koleso zvyšuje tlak kvapaliny predtým, ako ju prenesie na ďalšie obežné koleso. Bežne sa používa v rôznych priemyselných aplikáciách, ako je chemické spracovanie, rafinácia ropy, úprava vody a výroba energie, kde je potrebný vysoký tlak.
Parameter produktu
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Dieselový motor alebo elektromotor |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Horizontálne viacstupňové čerpadlo s deleným puzdrom |
| Aplikácia | Úprava pitnej vody, Potravinársky a nápojový priemysel, Priemyselné zariadenia, Závlahy a poľnohospodárstvo, Baníctvo, |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 11-2240kw |
| Veľkosť výstupu | Menšie alebo rovné 1200 mm |
| Prietok | 50-18000m³/ H |
| Hlava | 10-260m |
| Materiál |
Liatina/tvárna liatina/liatina/nehrdzavejúca oceľ |
Video o produktoch
Štrukturálne vlastnosti

Vlastnosti produktu
Odstredivé čerpadlo s dvojitým saním{0}} sa vyznačuje hladkou prevádzkou, nízkou hlučnosťou, nízkymi nákladmi na údržbu a jednoduchou obsluhou a údržbou. Čerpadlo môže zároveň upraviť uhol sklonu obežného kolesa, aby sa znížil únik prietokového kanála a zlepšilo sa vyváženie axiálnych síl, čím sa jeho výkon stáva stabilnejším a spoľahlivejším. Okrem toho je možné čerpadlo prispôsobiť podľa rôznych procesných požiadaviek a požiadaviek na prietok, aby sa prispôsobilo rôznym výrobným scenárom a procesom.

Certifikácia produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certifikácia produktu CE

Certifikácia produktu EAC

Overený dodávateľ
Naša adresa
Priemyselný park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
Číslo WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populárne Tagy: odstredivé čerpadlo s dvojitým saním, výrobcovia čínskych odstredivých čerpadiel s dvojitým saním
Parametre produktu
| Prietok (Q): | 50-18000m³/ h |
| Hlava (H): | 10-260m |
| tlak: | 0,1 MPa-2,6 MPa (1 Bar-26 Bar) |
| Kaliber: | Menšie alebo rovné 1200 mm |
| Výkon: | 11-2240kw |
| Stredná teplota: | -20 stupňov -150 stupňov (-4 stupne F-482 stupňov F) (nad 80 stupňov, uveďte) |
| Materiál: | Liatina / tvárna liatina / liatina / nehrdzavejúca oceľ atď |
| Rozsah aplikácie: | Delené odstredivé čerpadlo s dvojitým nasávaním typu S- je horizontálne jednopólové horizontálne delené odstredivé čerpadlo s dvojitým nasávaním vyvinuté v našej továrni. Ide o účinný a energiu-úsporný produkt vhodný pre priemyselné a mestské čerpadlá na zásobovanie vodou a odvodňovanie. Môže sa použiť ako drenážne alebo vodárenské čerpadlo pre továrne, mestá, elektrárne, vodné hospodárstvo, ropu, strojárstvo a iné priemyselné odvetvia. Môže byť tiež použitý pre poľnohospodárske zavlažovanie a iné priemyselné odvetvia. |
Ďalšie
dvojité odstredivé čerpadloZaslať požiadavku










