Popis
Technické parametre
Popis produktov
Parameter produktu
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Elektrické |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Jednostupňové-čerpadlo |
| Aplikácia | Požiarna voda a zvýšenie tlaku v potrubí požiarneho systému pri rôznych príležitostiach |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 1,1-200kw |
| Veľkosť výstupu | Menšie alebo rovné 250 mm |
| Prietok | 5-497L/s |
| Tlak | 0,3~2,25MPa (3Bar-22,5Bar) |
| Materiál | tvárna liatina/nehrdzavejúca oceľ atď. |
Video o produktoch
Vlastnosti produktu
Hlavnými výhodami elektrického štartovacieho hasiaceho čerpadla je jeho spoľahlivosť a prenosnosť. Elektrické čerpadlá sú oveľa odolnejšie a{1}}dlhšie. Vyžadujú minimálnu údržbu a sú oveľa efektívnejšie, čo znamená, že ich môžete používať dlhšie bez obáv zo spotreby paliva alebo porúch. Tieto čerpadlá sú zvyčajne ľahké a kompaktné, vďaka čomu sa ľahko prepravujú a skladujú, keď sa nepoužívajú.

Certifikácia produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certifikácia produktu CE

Certifikácia produktu EAC

Overený dodávateľ
Naša adresa
Priemyselný park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
WhatsApp číslo
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populárne Tagy: elektrické štartovacie požiarne čerpadlo, výrobcovia elektrických požiarnych čerpadiel v Číne
Parametre produktu
| Prietok: | 5-497L/s |
| tlak: | 0,3~2,25MPa (3Bar-22,5Bar) |
| Kaliber: | Menšie alebo rovné 250 mm |
| Výkon: | 1,1 ~ 200 kW |
| Materiál: | tvárna liatina/nehrdzavejúca oceľ atď. |
| Stredná teplota: | -20 stupňov ~ 120 stupňov (treba vysvetliť, či je vyšší ako 80 stupňov) |
| Rozsah aplikácie: | Vhodné na pretlakovanie potrubia požiarnej vody a požiarneho systému pri rôznych príležitostiach. |
Zaslať požiadavku











