Vysokotlakové vodné čerpadlá na hasenie požiarov
Tlak: 0,3~2,25MPa (3Bar-22,5Bar)
Kaliber: Menší alebo rovný 250 mm
Výkon: 1,1 ~ 200 kW
Materiál: tvárna liatina / nehrdzavejúca oceľ atď.
Stredná teplota: -20 stupňov ~ 120 stupňov (treba vysvetliť, či je vyššia ako 80 stupňov)
Popis
Technické parametre
Vysokotlakové vodné čerpadlá na hasenie požiarov

Jednotky požiarnych čerpadiel radu XBD sa používajú najmä v hasiacich systémoch s hydrantmi a automatickými hasiacimi systémami s postrekovačmi v pevných protipožiarnych systémoch podnikov, inštitúcií, inžinierskych stavieb, výškových{0}}budov atď.
Parameter produktu
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Elektrické |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Elektrická vodná pumpa |
| Aplikácia | Priemyselné kotly, priemyselné služby, zavlažovanie a poľnohospodárstvo, ťažobný priemysel, príjem surovej vody |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 1,1-200kw |
| Veľkosť výstupu | Menšie alebo rovné 250 mm |
| Prietok | 5-497L/s |
| Tlak | 0,3~2,25MPa (3Bar-22,5Bar) |
| Materiál | Tvárna liatina/nehrdzavejúca oceľ atď |
Vlastnosti produktu
Fire Pump Electric možno použiť na prepravu čistej vody pod 100 stupňov bez pevných častíc a médií s fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami podobnými vode. Môžu byť tiež použité v oblasti požiarnej ochrany, životného prostredia, výroby spoločných vodovodných systémov a výstavby, komunálneho vodovodu a kanalizácie atď.
01
Vysoká účinnosť a úspora energie
V súlade so špecializovanou výrobou máme jedinečné metódy na výber modelu produktu, výrobu foriem a proces odlievania hydraulických komponentov.
02
Pokročilé procesné vybavenie
Aby sme zabezpečili montážne výkony produktov, naša spoločnosť dovážala moderné zariadenia na čistenie dielov zo zahraničia a každý diel bol pred konečnou montážou starostlivo dekanovaný.
03
Jedinečná štruktúra
Namontujte tesniaci krúžok v tvare O - na dosadaciu plochu vyvažovacieho krúžku a čerpadla, aby sa zabránilo vniknutiu vysokotlakovej vody do vyrovnávacej komory, aby sa znížilo opotrebovanie vyrovnávacej dosky a predĺžila sa životnosť produktu.
04
Rozumný výber materiálov
Materiál vyvažovacej dosky a vyvažovacieho krúžku môže byť vyrobený z povrchového karbidu, legovanej ocele alebo QT600Mn, legovanej tvárnej liatiny podľa rôznych potrieb používateľa.
Výhoda spoločnosti
30 rokov výskumu a vývoja výrobcu viacstupňových čerpadiel
Zvukový výrobný proces
Spoločnosť má veľkú silu, pokročilé výrobné zariadenia, dokonalé detekčné prostriedky a skupinu-kvalitných talentov. Vyrábame širokú škálu produktov s kompletnými špecifikáciami.
Široko slúžiť používateľom
Je široko používaný v uhlie, baníctve, rope, chemickom priemysle.textilnom, mestskom stavebníctve, papierenskom priemysle, metalurgii, zavlažovaní poľnohospodárskej pôdy a ďalších odvetviach
Kompletný systém manažérstva kvality
Spoločnosť neustále napreduje. Inovuje a rozvíja sa, vytvorila kompletný súbor systémov riadenia kvality v dlhodobej-praxi a je vybavená technicky kompetentným tímom pre uvedenie do prevádzky pri inštalácii a po{2}}predajnom servise, ktorý vám uľaví od starostí.
Silná výrobná kapacita
V súčasnosti spoločnosť vyrába 26 sérií, 280 druhov a viac ako 900 špecifikácií produktov čerpadiel.
Certifikácie
Vytvorte komplexné riešenie pre efektívnu správu ľudských krádeží

certifikácia produktu

certifikácia produktu

certifikácia produktu

Overený dodávateľ

Overený dodávateľ

Overený dodávateľ
FAQ
Otázka: AKÉ JE VAŠE MOQ?
Otázka: AKÁ JE CENA PRODUKTU?
Otázka: AKÉ SÚ VAŠE PLATOBNÉ PODMIENKY?
Otázka: AKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
Otázka: AKO JE TO S ZÁRUKOU?
Otázka: MÔŽETE VYROBIŤ ZNAČKU OEM?
Otázka: AKÝ JE DODACÍ TERMÍN?
Otázka: STE VÝROBNÁ ALEBO OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ?
Otázka: AKO VYMENIŤ DIELY?
Otázka: SPOĽAHLIVÁ KVALITA?
Otázka: AKO KÚPIŤ NAŠE ČERPADLÁ?
OTÁZKA: MÔŽEME NAVŠTÍVIŤ TOVÁRNU, ABY sme sa dozvedeli O VÝROBNOM PROCESE?
OTÁZKA: AKÉ KRAJINY MÁTE VO SVETE ZÁKAZNÍKOV?
Populárne Tagy: vysokotlakové vodné čerpadlá na hasenie požiarov, čínske vysokotlakové vodné čerpadlá pre výrobcov hasičov
Parametre produktov
| Prietok: | 5-497L/s |
| tlak: | 0,3~2,25MPa (3Bar-22,5Bar) |
| Kaliber: | Menšie alebo rovné 250 mm |
| Výkon: | 1,1 ~ 200 kW |
| Materiál: | tvárna liatina/nehrdzavejúca oceľ atď. |
| Stredná teplota: | -20 stupňov ~ 120 stupňov (treba vysvetliť, či je vyšší ako 80 stupňov) |
| Rozsah aplikácie: | Vhodné na pretlakovanie potrubia požiarnej vody a požiarneho systému pri rôznych príležitostiach. |

Zaslať požiadavku












