Popis
Technické parametre
Kalové kalové čerpadlo odpadových vôd
Kalové kalové čerpadlo HNYB je výkonné čerpacie zariadenie špeciálne navrhnuté na manipuláciu a prepravu odpadových vôd obsahujúcich pevné častice, bahno, kal a iné nečistoty. Tento druh čerpadla je odolný voči korózii a opotrebovaniu a je vhodný na čistenie mestských odpadových vôd, čistenie priemyselných odpadových vôd, stavenisko a odvodňovanie baní atď.
Parameter produktu
Kalové kalové čerpadlo odpadových vôd
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Elektrické |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Elektrická vodná pumpa |
| Aplikácia | Priemyselné kotly, priemyselné služby, zavlažovanie a poľnohospodárstvo, ťažobný priemysel, príjem surovej vody |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 1.{1}}kw |
| Veľkosť výstupu | Menšie alebo rovné 300 mm |
| Prietok | 4.5-5400m³/ H |
| Hlava | 6-118m |
| Materiál | Liatina/tvárna liatina/liatina/nehrdzavejúca oceľ |
Vlastnosti produktu
Naša spoločnosť je profesionálny výrobca špecializujúci sa na výrobu. Je to najväčší výrobca viacstupňových čerpadiel v strednej a južnej Číne. Má viac ako 30-ročnú históriu výroby, séria produktov má kompletné špecifikácie a širokú škálu aplikácií.
01
Vysoká účinnosť a úspora energie
V súlade so špecializovanou výrobou máme jedinečné metódy na výber modelu produktu, výrobu foriem a proces odlievania hydraulických komponentov.
02
Pokročilé procesné vybavenie
Aby sme zabezpečili montážny výkon výrobkov, naša spoločnosť dovážala moderné zariadenia na čistenie dielov zo zahraničia a každý diel bol pred konečnou montážou starostlivo oddekanovaný.
03
Jedinečná štruktúra
Namontujte tesniaci krúžok v tvare O na dosadaciu plochu vyvažovacieho krúžku a čerpadla, aby ste zabránili vniknutiu vysokotlakovej vody do vyrovnávacej komory, znížili opotrebovanie vyrovnávacej dosky a predĺžili životnosť produktu.
04
Rozumný výber materiálov
Materiál vyvažovacej dosky a vyvažovacieho krúžku môže byť vyrobený z povrchového karbidu, legovanej ocele alebo QT600Mn, legovanej tvárnej liatiny podľa rôznych potrieb používateľa.
Výhoda spoločnosti
30 rokov výskumu a vývoja výrobcu viacstupňových čerpadiel
Zvukový výrobný proces
Spoločnosť má silnú silu, moderné výrobné zariadenia, dokonalé detekčné prostriedky a skupinu vysoko kvalitných talentov. Vyrábame širokú škálu produktov s kompletnými špecifikáciami.
Široko slúžiť používateľom
Je široko používaný v uhlie, baníctve, rope, chemickom priemysle.textilnom, mestskom stavebníctve, papierenskom priemysle, metalurgii, zavlažovaní poľnohospodárskej pôdy a iných odvetviach
Kompletný systém manažérstva kvality
Spoločnosť neustále napreduje. Inovuje a rozvíja sa, v dlhodobej praxi vytvorila kompletný systém riadenia kvality a je vybavená technicky kompetentným tímom pri uvádzaní do prevádzky a popredajným servisom, ktorý vám uľaví od starostí.
Silná výrobná kapacita
V súčasnosti spoločnosť vyrába 26 sérií, 280 druhov a viac ako 900 špecifikácií produktov čerpadiel.
FAQ
Otázka: AKÉ JE VAŠE MOQ?
Otázka: AKÉ SÚ VAŠE PLATOBNÉ PODMIENKY?
Otázka: AKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
Otázka: AKO JE TO S ZÁRUKOU?
Otázka: MÔŽETE VYROBIŤ ZNAČKU OEM?
OTÁZKA: AKÝ JE DODACIA LEHOTA?
Otázka: STE VÝROBNÁ ALEBO OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ?
Otázka: AKO VYMENIŤ DIELY?
Otázka: SPOĽAHLIVÁ KVALITA?
Otázka: AKO KÚPIŤ NAŠE ČERPADLÁ?
OTÁZKA: MÔŽEME NAVŠTÍVIŤ TOVÁRNU, ABY sme sa dozvedeli O VÝROBNOM PROCESE?
OTÁZKA: AKÉ KRAJINY MÁTE VO SVETE ZÁKAZNÍKOV?
Populárne Tagy: kalové čerpadlo na kal z odpadových vôd, výrobcovia kalových čerpadiel z Číny
Parametre produktu
| Prietok (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Hlava (H): | 6-118m |
| tlak: | 0,06MPa-1,18MPa |
| Kaliber: | Menšie alebo rovné 300 mm |
| Výkon: | 1.{1}}kw |
| Stredná teplota: | -20 stupeň -260(nad 80 stupňov, uveďte) |
| Materiál: | Tvárna liatina/liatina/kov odolný voči opotrebovaniu/guma/nehrdzavejúca oceľ atď |
| Rozsah aplikácie: | Je široko používaný v metalurgii, baníctve, uhlí, elektroenergetike, stavebných materiáloch a iných priemyselných odvetviach na prepravu abrazívnych a korozívnych kalov obsahujúcich pevné častice a dokonca aj silne abrazívnych kalov s vysokou koncentráciou. Podľa potreby môže bežať sériovo alebo paralelne. |
Dvojica
Kalové čerpadloĎalšie
Priemyselné kalové čerpadloZaslať požiadavku














