Popis
Technické parametre
Vzduchom ovládané čerpadlo na vodu
Pneumatické čerpadlo na vodu je zariadenie, ktoré dodáva vodu kompresiou plynu. Je široko používaný v mnohých rôznych priemyselných oblastiach, ako je chemický priemysel, potravinársky priemysel, farmaceutický priemysel atď. V porovnaní s tradičnými elektrickými čerpadlami majú pneumatické čerpadlá na vodu vyššiu účinnosť, dlhšiu životnosť, nižšie náklady na údržbu a širší rozsah použitia.
Parameter produktu
Vzduchom ovládané čerpadlo na vodu
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Pneumatické |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Membránové čerpadlo |
| Aplikácia | Priemyselné kotly, priemyselné služby, zavlažovanie a poľnohospodárstvo, ťažobný priemysel, príjem surovej vody |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 1.{1}}kw |
| Veľkosť výstupu | Menšie alebo rovné 100 mm |
| Prietok | 0.5-30m³/ h |
| Hlava | 30-50m |
| Materiál | Liatina/tvárna liatina/liatina/nehrdzavejúca oceľ |
Video o produktoch
01
Vysoká účinnosť a úspora energie
V súlade so špecializovanou výrobou máme jedinečné metódy na výber modelu produktu, výrobu foriem a proces odlievania hydraulických komponentov.
02
Pokročilé procesné vybavenie
Aby sme zabezpečili montážny výkon výrobkov, naša spoločnosť dovážala moderné zariadenia na čistenie dielov zo zahraničia a každý diel bol pred konečnou montážou starostlivo oddekanovaný.
03
Jedinečná štruktúra
Namontujte tesniaci krúžok v tvare O na dosadací povrch vyvažovacieho krúžku a čerpadla, aby ste zabránili vniknutiu vysokotlakovej vody do vyrovnávacej komory, znížili opotrebovanie vyvažovacej platne a predĺžili životnosť produktu.
04
Rozumný výber materiálov
Materiál vyvažovacej dosky a vyvažovacieho krúžku môže byť vyrobený z povrchového karbidu, legovanej ocele alebo QT600Mn, legovanej tvárnej liatiny podľa rôznych potrieb používateľa.
Výhoda spoločnosti
30 rokov výskumu a vývoja výrobcu viacstupňových čerpadiel
Zvukový výrobný proces
Spoločnosť má silnú silu, moderné výrobné zariadenia, dokonalé detekčné prostriedky a skupinu vysoko kvalitných talentov. Vyrábame širokú škálu produktov s kompletnými špecifikáciami.
Široko slúžiť používateľom
Je široko používaný v uhlie, baníctve, rope, chemickom priemysle.textilnom, mestskom stavebníctve, papierenskom priemysle, metalurgii, zavlažovaní poľnohospodárskej pôdy a iných odvetviach
Kompletný systém manažérstva kvality
Spoločnosť neustále napreduje. Inovuje a rozvíja sa, v dlhodobej praxi vytvorila kompletný systém riadenia kvality a je vybavená technicky kompetentným tímom pri uvádzaní do prevádzky a popredajným servisom, ktorý vám uľaví od starostí.
Silná výrobná kapacita
V súčasnosti spoločnosť vyrába 26 sérií, 280 druhov a viac ako 900 špecifikácií produktov čerpadiel.
FAQ
Otázka: AKÉ JE VAŠE MOQ?
Otázka: AKÉ SÚ VAŠE PLATOBNÉ PODMIENKY?
Otázka: AKÉ MÁTE CERTIFIKÁTY?
Otázka: AKO JE TO S ZÁRUKOU?
Otázka: MÔŽETE VYROBIŤ ZNAČKU OEM?
OTÁZKA: AKÝ JE DODACIA LEHOTA?
Otázka: STE VÝROBNÁ ALEBO OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ?
Otázka: AKO VYMENIŤ DIELY?
Otázka: SPOĽAHLIVÁ KVALITA?
Otázka: AKO KÚPIŤ NAŠE ČERPADLÁ?
OTÁZKA: MÔŽEME NAVŠTÍVIŤ TOVÁRNU, ABY sme sa dozvedeli O VÝROBNOM PROCESE?
OTÁZKA: AKÉ KRAJINY MÁTE VO SVETE ZÁKAZNÍKOV?
Populárne Tagy: vzduchom poháňané čerpadlo na vodu, Čína vzduchom poháňané čerpadlo pre výrobcov vody
Parametre produktu
| Prietok (Q): | 0.5~30m³/h |
| Hlava (H): | 30~ 50m |
| tlak: | {{0}}MPa~0,5MPa(OBar~5Bar) |
| Výkon: | 1,5 ~ 110 kW |
| Teplota kvapaliny: | 0 stupeň ~150 stupňov (32 stupňov F~302 stupňov F) |
| Materiál: | liatina / zliatina hliníka / plast / guma / PTFE / nehrdzavejúca oceľ atď. |
| Aplikácia: | Používa sa na prepravu rôznych korozívnych a granulovaných kvapalín, špeciálnych kvapalín s vysokou viskozitou, prchavých, horľavých a výbušných, vysoko toxických atď. |

Ďalšie
Dvojmembránové čerpadloZaslať požiadavku












