Odstredivé vertikálne viacstupňové čerpadlo
Popis
Technické parametre
Popis produktov

Odstredivé vertikálne viacstupňové čerpadlo je motorom-poháňané čerpadlo s obežnými kolesami usporiadanými vo vertikálnej orientácii. Vertikálny dizajn minimalizuje požiadavky na priestor, zatiaľ čo viacstupňová konfigurácia poskytuje vyššie tlaky a vyššiu účinnosť. Tieto čerpadlá sa vyznačujú odolnou konštrukciou a materiálmi odolnými proti korózii-, ktoré poskytujú-dlhotrvajúci výkon a dokážu zvládnuť široký rozsah kvapalín a teplôt. Bežne sa používa vo vysokotlakových a veľkoobjemových aplikáciách na prenos kvapalín v priemyselných odvetviach, ako je chemický priemysel, úprava vody a ropa a plyn.
Parameter produktu
| Prispôsobená podpora | OEM, ODM, OBM |
| Zdroj napájania | Elektrické |
| Názov značky | HNYB |
| Štruktúra | Viacstupňové čerpadlo |
| Aplikácia | Priemyselné kotly, priemyselné služby, zavlažovanie a poľnohospodárstvo, ťažobný priemysel, príjem surovej vody |
| Miesto pôvodu | Henan, Čína |
| Sila | 1,1 ~ 132 kW |
| Kaliber: | Menšie alebo rovné 150 mm |
| Prietok | 1.4~160m³/h |
| Hlava | 10~160m |
| Materiál | Liatina/tvárna liatina/liatina/nehrdzavejúca oceľ |
Video o produktoch
Štrukturálne vlastnosti

aplikácie
Systém chladiacej vody
Zásobovanie vodou: zásobovanie vodou vo vodárenských elektrárňach, posilňovač{0}}výškových budov a posilňovanie hlavného potrubia.
Priemyselná preprava kvapalín: napájacia voda kotla, priemyselná úprava vody na čistenie a bazén.
Klimatizačný systém
Poľnohospodárske zavlažovanie: postrekovacie zavlažovanie, kvapkové zavlažovanie, potravinársky a nápojový priemysel
Protipožiarny systém

Certifikácia produktu

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certifikácia produktu CE

Certifikácia produktu EAC

Overený dodávateľ
Naša adresa
Priemyselný park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Čína
WhatsApp číslo
+86 158 3619 1545
E-e-mail
sales@hnybpumps.com

Populárne Tagy: odstredivé vertikálne viacstupňové čerpadlo, výrobcovia odstredivých vertikálne viacstupňových čerpadiel
Parametre produktu
| Prietok (Q): | 1.4~160m³/h |
| Hlava (H): | 10~160m |
| tlak: | 0,1 MPa ~ 1,6 MPa (1 Bar ~ 16 Bar) |
| Výkon: | 1,1 ~ 132 kW |
| Teplota kvapaliny: | -20 stupňov ~150 stupňov (-4 stupne F-302 stupňov F) |
| Materiál: | Liatina / tvárna liatina / liatina / nehrdzavejúca oceľ atď |
| Aplikácia: | Vhodné na tlakovanie alebo cirkuláciu studenej a horúcej vody vo výškových{0}}budovách, hlbokých baniach, hasičských zariadeniach alebo im podobných kvapalinách. |
Dvojica
nieĎalšie
Vertikálne stupňové čerpadloZaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť










